En iyi Apex Legends Kostümleri

Apex Legends, piyasadaki en tanınan, oynaması fiyatsız battle royale oyunlarından biridir. Üç kişilik bir takımda 14 farklı karakterden biri olarak öteki rakiplerle çaba ediyorsunuz. Her kadronun silah aramak, düşmanlardan saklanmak ve öbür üç kişilik kümelere hücumlar yapmak zorunda olan üç kişilik kümeleri vardır.

Başka battle royale ve nişancı oyunları üzere, her karakter için dış görünümlerini değiştirme talihiniz bulunuyor. Bu skin’ler oyunda karakterinizin çok daha hoş görünmesini sağlıyor. İşte Apex Legends’ta yer alan en âlâ görünümlerden birkaçı;

Bangalore – Viceroy

Bangalore, uğraşmak istemeyeceğiniz bayanlardan biri olabilir. Bu görünüm Efsanevi olarak sınıflandırılsa da, tüm kostümler ortasında en az olanı olmayabilir. Oyuncular her ikisi için de skin’i elde etme bahtı bulacaklar. Altının siyaha karşı girift ayrıntıları onu öne çıkarıyor. Görünüm, kullanımı ve bakması nitekim eğlenceli hale getiren ciddi Black Panther hissiyatı veriyor. 

Bu kostüme 18.000 Apex Coin yahut 1.200 Crafting Material karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bloodhound – The Plague Doctor

Dürüst olmak gerekirse Bloodhound’un The Plague Doctor maskesi, oyunda yer alan en güzel kostümlerden biridir. Kostüm, salgın devrinde ölümlerin her yerde olduğu vakitlere götürüyor. Maskenin eklenmesiyle, kıyafet tam bir “ölüm geliyor” hissiyatı oluşturarak onu tüm Apex oyuncuları için eksiksiz kılıyor.

Oyuncular bu görünüme 1.800 Apex coin karşılığında elde edebilirsiniz.

Caustic – Blackheart

Caustic’in Blackheart kaplaması, oyunda alabileceğiniz en görkemli kostümlerden biridir. Kötü kişiliği altın bir maske takıyor ve düşmanlara Immortan Joe korkusunu aşılayacak. Düşmanlar için geriye dönüp bu altın maskeyi görmekten daha dehşet verici bir şey olamaz. Maske, oyuncuların bu kostümü sevmesinin ana nedenlerinden biri olsa da, tek sebep bu değil. Kıyafetin geri kalanı yalnızca süper altın maskeyi vurgulamakla kalmaz, birebir zamanda Caustic’in etrafa daha kolay adapte olmasını sağlar.

Bu kostümü 1.800 Apex coin karşılığında elde edebilirsiniz.

Crypto – Hack the System

Crypto’nun ceketi epeyce enteresan bir halde havalı ve ayrıntılarıyla hayli dikkat çekiyor. Efsanevi kostümlerinin hepsi farklı renklerde ve sert siyah bir art plana sahip. Birebir vakitte bu ayrıntılar Crypto’nun ne kadar sıra dışı bir hacker olduğunu vurguluyor. Her ne kadar hayli az bir kostüm olmasa da, katiyetle incelenmeye bedel.

Bu kostüme 400 Apex coin yahut 400 Crafting Material karşılığında sahip olabilirsiniz.

Horizon – Terra Nova

Horizon yeni karakterlerden biri olmasına karşın, kostümleri onun ne kadar olağanüstü olabileceğini çoktan gözler önüne serdi. Terra Nova kostümü, steampunk’ın tüm ayrıntılarını bir ortaya getiriyor. Bu efsanevi kostümün elde edilmesi kolay değil, lakin denemek için vakit ayırmaya değer! Altın tokaların ve yıldız patlamalarının ayrıntılandırılması, cilt renginin koyu mavi ve kahverengini birbirine bağlayarak, bir zeplin sürmek için harika bir kıyafet oluşturur. Birebir vakitte, hem geçmişi hem de bugünü tek bir yerde birleştirerek, vakit yolcuğunu vurgular.

Bu kostümün oluşturulması için 1.200 Crafting Material gerekiyor.

Lifeline – London Calling

Klasik bir punk kıyafetinden daha yeterli ne olabilir? Lifeline’ın London Calling görünümü, rastgele bir punk oyuncusuna gençlik yıllarını hatırlatacak. Ekose pantolon, olağanüstü iskelet tişörtüyle harika bir halde kombin oluştararak bize Clash’in müziğinin asla ölmeyeceğini hatırlatıyor.

Bu efsanevi görünüm, 1.800 Apex Coin yahut 1.200 Crafting Material’e mal oluyor.

Loba – Gold Standard

Loba Gold Standart, şık ve şık görünmesine karşın, kostümü birebir vakitte hakikaten sakladığı gücü de tasvir ediyor. Bootlegger dersinin birebir bir kopyası, fakat daha uygun bir renk ahengi. Bu hoş kostüme sahip olmak isteyen oyuncular 1.800 Apex Coin’i yahut 1.200 Üretim Materyali vermek zorundalar.

Octane – El Diablo

Octane’in maskesi, renk ve tasarım açsıından Japon kabuki maskelerine benziyor. Octane’ın kullandığı renkler bile Japon kabuki tiyatrosunda temsil edilir; koyu kırmızı öfke, inatçılık ve zulüm, siyah ise dehşet manasına gelir. Bu kostüm sayesinde düşmanlar, Octane’ın kendilerine gelmelerinden korkacaklar.

Bu efsanevi kostüm 1.800 Apex Coin yahut 1.200 Crafting Material’e mal oluyor.