Football Manager 2021 Xbox’a geliyor!

Xbox sahiplerini sevindirecek bir haber var, Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor. Football Manager hayranları oyuna oldukça bağlılar, hatta geçtiğimiz yıllarda çıkan bir habere göre yıllarca tıpkı kümeyle oynayan bir oyuncu bulunuyordu ve bu form oyuncuların sayısı da az değil.

Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor

Football Manager TIP resmi twitter hesabı Football Manager 2021‘in Xbox platformlarına geleceğini duyurdu. Xbox kullanıcıları için sevindiren bir haber. Ayrıyeten oyun Xbox platformlarının tamamına tam olarak optimize edilecek ve PC‘den alınan performansın birebiri konsollardan da alınabilecek.

Football Manager 2021‘in geleceği platformlar şu halde:

Xbox One

Xbox One S

Xbox One X

Xbox Series S

Xbox Series X

Windows 10

Xbox One hariç öteki platformlarda 4K desteği bulunuyor. Doğal 4K desteği yalnızca Xbox Series X ve Windows 10 için bulunuyor. One S, One X ve Series S üzerinde yükseltilmiş 4K desteği bulunuyor. Seçilebilir uluslar Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X‘de kayıt başına 5 adet olarak sonlandırılmış durumda. Bu sonlandırmalar Xbox Series S, Xbox Series X ve Windows 10‘da kayıt başına 10 adet olarak karşımıza çıkıyor. Xbox One ve Windows 10’da HDR desteği bulunmuyor.

Football Manager 2021, PC ve Mac için 24 Kasım‘da, Xbox sürümleri ise 1 Aralık‘ta satışa sunulacak.