Realme Buds Air Neo Satışa Sunuldu

Kullanıcılar olarak süratli bir halde adapte olduğumuz kablosuz kulaklık kategorisi art geriye gelen eserlerle adeta çığ üzere büyüdü. Şu an pazarda bu tipte çok sayıda kulaklık bulabiliyorsunuz. Bunlar ortasında yüksek fiyatlı olanlar da, bütçeye uygun olanlar da mevcut. Bunlardan uygun fiyatlı modellerden biri ise realme’nin yeni Buds Air Neo kulaklığı oluyor.

Dizaynıyla Apple AirPods’lara ziyadesiyle benzeyen realme Buds Air Neo, 499 lira fiyatıyla ise, AirPods‘lara kıyasla çok daha ucuz. Açık kulaklık dizaynını benimseyen realme Buds Air kulağa rahat oturuyor ve kolaylıkla telefonunuzla bağlanabiliyor.

iOS ve Android işletim sistemli aygıtlarla eşleşebilen ve etkin olarak kullanılabilen Buds Air Neo, realme Link uygulaması üzerinden denetim edilebiliyor. Bu uygulama sayesinde kulaklığın dokunmatik denetimlerini öğrenebiliyorsunuz.

Kulaklığın üzerindeki bu denetimleri kullanarak aramaları cevaplandırabiliyor, müzikler ortasında geçiş sağlayabiliyorsunuz. Ayrıyeten bu dokunmatik denetimler ile kulaklığı Harika Düşük Gecikme moduna da alabiliyorsunuz. Bu mod, telefon ile daha düzgün bir ses senkronizasyonu sağlıyor. Bundan en çok oyunlarda faydalanıyorsunuz.

Bluetooth 5 takviyesinden faydalanan kulaklık, 13 mm‘lik bas kuvvetlendirilmiş ses şoförleri içeriyor. Bu şoförlerin ses performansı aygıtın fiyatı doğrultusunda yeterli düzeyde. Bu manada ülkü bir ses performansı sağladığını söyleyebiliriz. Bas düzeyini arttırmak için de Boost+ özelliğini açmanız gerekiyor. Böylelikle kulaklığın Dinamik Bas Kuvvetlendirme tahlilinden yararlanabiliyorsunuz. Kulaklıkta rastgele bir gürültü engelleme özelliğinin bulunmadığını da söyleyelim.

Pekala, realme Buds Air Neo’nun pil performansı ne kadar? Kulaklık size şarj kutusuyla birlikte 17 saat toplam çalma müddeti sunuyor. Tek seansta 3 saatlik aralıksız çalışma performansı sağlayan kulaklıkta IPX4 sertifikası da var. Bu sayede su sıçramalarına karşı dayanıklılık gösteriyor.

Sonuç

Şayet uygun fiyat kategorisinde dizaynıyla kibar görünen ve uygun bir ses performansı sağlayacak bir kulaklık arıyorsanız realme Buds Air Neo modelini tercih edebilirsiniz. Hem iOS hem Android kullanıcıları rahatlıkla kullanabilirler, fakat ses konusunda yüksek beklentileriniz olmasın.

Realme Buds Air Neo şu an 429 TL fiyatla satın alınabiliyor.

CHIP Online Notu: %75

+ Hoş görünüyor
+ Materyal kalitesi
+ Ülkü ses performansı
+ Yeterli pil ömrü

– Jest denetimi
– microUSB ilişki

realme Buds Air Neo Alternatifleri Neler?

realme Buds Air Neo’ya alternatif olarak OPPO Enco W31 modeli de kıymetlendirilebilir.

Kimler realme Buds Air Neo Satın Almalı?

Uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler realme Buds Air Neo modelini inceleyebilirler.